Zawodnik Tygodnia ( 30-31.03.2019) / Player of the Week

Przedstawiam kandydatów do piłkarza poprzedniego tygodnia . Nominację dostali Virgil van Dijk (Liverpool),Bernardo Silva (Man City),Karim Benzema (Real Madrid),Paco Alcacer (Dortmund),Lionel Messi (Barcelona)

player of the week.PNG

Lionel Messi (Barcelona)


Pierwszy z kandydatów do miana piłkarza tygodnia to Lionel Messi (Barcelona). Bohater spotkania derbowego z RCD Espanyol. Strzelił w tym spotkaniu dwie bramki . Messi strzelił 22 gole w ostatnich 15 meczach ligi hiszpańskiej.

Virgil van Dijk (Liverpool)

Holenderski obrońca Virgil van Dijk z Liverpool. Chwalony za spotkanie z Tottenham Hotspur F.C.powstrzymywał groźne kontrataki zespołu Spurs. Co wyróżnia Virgil van Dijk to sposób, w jaki myśli na boisku w trudnych momentach.

Bernardo Silva (Man City)

Bernardo Silva, otworzył wynik spotkania w wygranym meczu z Fulham. 24-letni Silva jest w tym sezonie w świetnej formie . Jest jednym z wyróżniających się zawodników Man City. Na to chwilę w trzydziestu spotkaniach strzelił 6 bramek i zanotował 7 asyst .

Karim Benzema (Real Madrid)

Francuski napastnik strzelił gola w 89. minucie, w wygranym 3:2 meczu z Huesca. Dołożył jeszcze asystę . Było to drugie zwycięstwo pod wodzą Zinedine'a Zidane'a. W barwach Realu Madryt w rozgrywkach La liga strzelonych ma 70 bramek .

Paco Alcacer (Dortmund)

Ostatni z kandydatów do piłkarza tygodnia to Paco Alcacer. Strzelec dwóch bramek w spotkaniu z VfL Wolfsburg. Mocny punkt w zespole trenera Lucien Favre. W dwudziestu jeden meczach strzelił szesnaście bramek .

Paco Alcacer (Dortmund).gif

Drużyna Tygodnia (30-31.03-2019)

Team of the week.PNG


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead