Liga Europy spotkania półfinałowe.

Po wczorajszy emocjach w lidze mistrzów czas na pierwsze spotkania półfinałowe w lidze europy.Dzisiejsze pary to Arsenal vs Valencia i Eintracht vs Chelsea.

Arsenal vs Valencia

Pierwsze spotkanie odbędzie się na The Emirates. Arsenal w fazie pucharowej wyeliminował zespoły z Białorusi, Francji i Włoch. te ostatnie spotkanie teoretycznie z najmocniejszą ekipą Napoli było najłatwiejsze dwa razy podopieczni Unaia Emery’ego odnieśli zwycięstwa . W pozostałych dwóch spotkaniach musieli odrabiać straty z pierwszego spotkania. Valencia eliminowała Krasnodar (2:1 u siebie i 1:1 na wyjeździe) oraz Celtic (2:0 na wyjeździe, 1:0 u siebie). Obie ekipy w swoich ligach ostatnio nie spisują się za dobrze . Arsenal zanotował trzy porażki,Valencia dwie . Mój typ x remis .

Eintracht vs Chelsea

Obie drużyny zmierzą się ze sobą w czwartkowy wieczór po raz pierwszy w historii. Co ich łączy to, że są na czwartych pozycjach w swoich ligach . Eintracht w drodze do półfinału pokonał Benfica Lizbona, przegrywając pierwsze spotkanie 4:2 . W drugim starciu u siebie wygrał 2:0 . Do awansu przyczyniły się dwie strzelone bramki na wyjeździe. Chelsea dwukrotnie pokonała rewelacyjnie spisująca się w tych rozgrywkach Slavie Praga. Mój typ 1


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead