Zawodnik Tygodnia ( 06-07.04.2019) / Player of the Week

Przedstawiam nominowanych zawodników do nagrody piłkarza tygodnia. Kevin De Bruyne (Manchester City),Karim Benzema (Real Madrid),Robert Lewandowski (Bayern Munich),Gerald Deulofeu (Watford),Lionel Messi (Barcelona)

Player of the week.PNG

Robert Lewandowski (Bayern Munich)

Pierwszy z kandydatów do piłkarza tygodnia to Robert Lewandowski . Rober ma za sobą świetny tydzień w dwóch spotkaniach niemieckiej Bundesligi strzelił cztery bramki . Dwie z bramek strzelił w wygranym 5:0 spotkaniu z Borussia Dortmund.

lewandowski.gif

Karim Benzema (Real Madrid)

Karima Benzemy rozgrywa świetny sezon. Dla Realu w tym sezonie zdobył już 26 bramek w 48 spotkaniach. W ostatnim tygodniu dołożył trzy trafienia . Karima jest o krok od swojego najlepszego osiągnięcia w karierze.

Lionel Messi (Barcelona)

Po raz kolejny w notowaniu na piłkarza tygodnia znalazł się Lionel Messi. Dwa tygodnie temu Messi strzelił Hat-tricka przeciwko Betisowi. Teraz zanotował dwa trafienia . Jest liderem strzelców w klasyfikacji Złotego Buta.

Gerald Deulofeu (Watford)

Gerard Deulofeu.gif

Były napastnik Barcelony Gerard Deulofeu błysną formą w ostatnim tygodniu . Strzelił dwie bramki w spotkaniu z Wolverhampton i awansował do finału pucharu Anglii. Szczególnej urody było pierwsze trafienie w tym spotkaniu. Do 79 minuty Watford przegrywało 2:0 . Wtedy to na boisku Gerard Deulofeu, który dał wiarę w zwycięstwo drużynie .
Deulofeu.gif

Kevin De Bruyne (Manchester City)

De Bruyne otworzył wynik w wygranym 2: 0 meczu z Cardiff w City . W spotkaniu tym zanotował jeszcze asystę Kevin De Bruyne wraca po kontuzji do dobrej formy .

Drużyna Tygodnia ( 06-07.04.2019)

team of the week.PNG


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead