Zawodnik Tygodnia ( 20-21.04.2019) / Player of the Week

Przedstawiam nominowanych zawodników do nagrody piłkarza tygodnia.Lionel Messi (Barcelona),Raheem Sterling (Man City),Kylian Mbappe (PSG),Son Heung-min (Tottenham),Karim Benzema (Real Madrid),

player.PNG

Karim Benzema (Real Madrid)

Benzema strzelił trzy bramki w spotkaniu z Athletic Bilbao. Brakuje mu zaledwie 2 bramki do swojego najlepszego sezonu w w Realu Madryt gdzie strzelił (32 gole) . W ostatnich pięciu spotkaniach Realu na listę strzelców wpisywał się właśnie Benzema .

Son Heung-min (Tottenham)

Jeden z bohaterów spotkania z Manchesterem City w lidze mistrzów . Strzelił w tym spotkaniu dwie bramki i wyraźnie przyczynił się do awansu do Półfinału . Po tym występie Son Heung-min stał się najlepszym strzelcem w historii Azji w Lidze Mistrzów (12 goli).

Kylian Mbappe (PSG)

W wieku 20 lat Mbappe jest najmłodszym graczem, który zdobył 30 bramek w jednym sezonie w Ligue 1. W ostatniej kolejce strzelił trzy bramki swojemu byłemu klubowi Monaco . Został też pierwszym Francuzem, który zdobył 30 bramek w lidze .

Mbappe.gif

Raheem Sterling (Man City)

Sterling w tym sezonie jest po prostu nie do zatrzymania . Jego bilans na to chwilę to 23 bramki i 16 asyst . Strzelił dwa gole w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w spotkaniu przeciwko Tottenham Hotspur

Lionel Messi (Barcelona)

Lionel Messi znalazł się po raz kolejny w notowaniu na zawodnika tygodnia . W poprzednim tygodni strzelił dwie bramki w spotkaniu ligi mistrzów z Manchester United. Piłkarz nie do zastąpienia .

Drużyna Tygodnia (20-21.04.2019)

team.PNG


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead