Zawodnik Tygodnia ( 13-14.04.2019) / Player of the Week

Przedstawiam nominowanych zawodników do nagrody piłkarza tygodnia. Kevin De Bruyne (Man City),João Félix (Benfica),Mohamed Salah (Liverpool),Nicolas Pépé (Lille),Lucas Moura (Tottenham).

player of the week.PNG

Kevin De Bruyne (Man City)

Kevin De Bruyne wraca do świetnej dyspozycji . Udowodnił to we wczorajszym spotkaniu ligi mistrzów z Tottenham Hotspur. W poprzednim tygodniu City wygrało z Crystal Palace F.C 3:1 a Kevin zaliczył dwie asysty .

João Félix (Benfica)

Kim jest Joao Felix mówią, że to nowy Ronaldo . Przyszłość Portugalii . W poprzednim tygodniu w lidze europy strzelił hat-tricka. Jego występ zaszokował całą Europę, 19-letni Felix stał się najmłodszym graczem, który zdobył hat-tricka w Lidze Europejskiej. W dwóch spotkaniach strzelił cztery bramki i zaliczył trzy asysty .

João Félix 1.gif


João Félix 2.gif


Mohamed Salah (Liverpool)

Mohamed Salah znacząca przyczynił się do zwycięstwa w spotkaniu z Chelsea F.C. Strzelił przepiękną bramkę w tym spotkaniu . Wyróżniał się też w spotkaniu ligi mistrzów z FC Porto . W premier league strzelonych ma już 19 bramek .

Nicolas Pépé (Lille)

Nicolas Pepe przyczynił się do jednej bramki i dwóch asyst w Lille 5-1 PSG, co opóźniło fetowanie obronę tytułu mistrzowskiego.

Nicolas Pépé.gif

Lucas Moura (Tottenham)

Po nieobecność Kane strzelanie bramek na siebie wziął Lucas Moura. Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w spotkaniu Huddersfield Town. Zdobył swojego pierwszego hat-tricka dla Tottenhamu . Brazylijski napastnik strzelił 12 goli i zaliczył 2 asysty w tym sezonie.

Drużyna Tygodnia ( 13-14.04.2019)

team.PNG


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead