Trener miesiąca ( Marzec ) / Coach of the Month

Kolejny miesiąc za nami. Przedstawiam pięciu kandydatów na trenera miesiąca ( marzec ) . Ernesto Valverde (Barcelona),Pep Guardiola (Man City),Jurgen Klopp (Liverpool),Massimiliano Allegri (Juventus),Unai Emery (Arsenal)

Ernesto Valverde (Barcelona)

Pierwszy z kandydatów do trenera miesiąca to Ernesto Valverde (Barcelona) . Barcelona w marcu wygrała wszystkie spotkania w La Liga . Pokonała po raz trzeci Real Madryt . Zagrali świetne spotkanie w lidze mistrzów ,pokonując Olympique Lyon 5:1 . Jedynej porażki doznali w pucharze z Gironą. W sześciu spotkaniach strzelili piętnaście bramek stracili cztery .

Pep Guardiola (Man City)

Pep Guardiola (Man City).PNG

Drugi z kandydatów to Pep Guardiola (Man City) . Jego zespół w marcu rozegrał pięć spotkań, które zakończył zwycięstwem. Zniszczył też Schalke w lidze mistrzów wygrywając 7:0 . Bilans bramkowy to szesnaście strzelonych bramek a trzy stracone.

Jurgen Klopp (Liverpool)

Jurgen Klopp (Liverpool).PNG

Jurgen Klopp i jego Liverpool wyeliminowali z ligi mistrzów Bayern wygrywając na Allianz Arena 1:3. W Premier League, byli niepokonani w zeszłym miesiącu wygrywając między innymi Tottenham Hotspur 2:1. Ich bilans bramkowy w pięciu spotkaniach to 11 strzelonych i 6 straconych.

Massimiliano Allegri (Juventus)

Massimiliano Allegri (Juventus).PNG

Juventus zagrał świetne spotkanie z Atletico w lidze mistrzów . Odrobili stratę z pierwszego spotkania i awansowali do Ćwierćfinału. W lidze zanotowali pierwszą porażkę w tym sezonie, ale ich przewaga w lidze nad drugim zespołem wynosi 15 punktów . Bilans bramkowy z pięciu meczów 10 strzelonych 4 stracone .

Unai Emery (Arsenal)

Unai Emery (Arsenal).PNG

Ostatni z kandydatów do trenera miesiąca to Unai Emery. Jego Arsenal szczęśliwie awansował do ćwierćfinału ligi europy, pokonując Rennes. W lidze pokonał 2:0 Manchester United. Bilans bramkowy 9 strzelonych 5 straconych .


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead